Publicat 01 Mai 2020 | Expiră 01 Iun 2020

Consultant în Limba Germană

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

- stapaneste limba germana la un nivel avansat, scris si vorbit
- are abilitati excelente de comunicare
- ii place sa comunice si este orientat spre client
- este o persoana organizata cu o atitudine pozitiva
- lucreaza eficient si este o persoana foarte atenta la detalii
- are cunostiinte operare PC
- are cunostinte de MS Office

Descrierea jobului

- preluarea apelurilor si protocolarea acestora in baza de date a firmei
- informarea clientiilor in raport cu activitatea companiei
- colaborarea in bune conditii cu echipa si celalalte departamente
- comunicarea scrisa dupa un model structurat
- intelegerea si redarea de texte
- medierea cazurilor spre multumirea clientului

Avantaje:
- loc de munca stabil; firma activeaza din anul 2011
- flexibilitatea programului de lucru. Nu avem pauze fixe, fiecare isi organizeaza timpul de lucru
- program de lucru, decent, de luni pana vineri, in weekend nu se lucreaza
- programarea flexibila a concediului, fiecare isi primeste concediul atunci cand doreste
- echipa tanara
- pachetul salarial de baza motivant si peste medie
- conditii de munca excelente la standardele UE

Alături de nouă alte departamente înfiinţate de Development & Integration Association SRL , Programatorii Service srl aşa cum spune numele are ca obiect de activitate crearea de software.Colectivul nostru este tânăr şi bine calificat. Procesul de calificare este continu din cauza nevoii de a fi mereu la zi cu cele mai noi tehnologii. Înţelegem că numai fiind în posesia a ce este mai bun şi mai nou putem fi competitivi.Programatorii oferă în definitiv soluţii complete pentru afacerea ta în materie de software indiferent de proiect.​Suntem asaltaţi de un val de idei măreţe care transpuse în tehnologie redefinesc continuu ceea ce numim progres.Milioane de soluţii pentru miloane de nevoi ale lumii moderne sunt oferite de aceşti maeştri ai codului, progrmatorii.

Expirat
Consultant în Limba Germană  -  Programatorii Service

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles