Publicat 16 Oct 2008 | Reactualizat 14 Nov 2008 | Expiră 16 Nov 2008

Consilieri imobiliari cu sau fara experienta

5 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Abilitatea de a aplica cu strictete procedurile de vanzare ale firmei (veti fi instruiti in acest sens)
Foarte bune abilitati de comunicare si negociere (persuasiune si prezentare profesionala)
Abilitati de analiza si planificare. Inteligent
Personalitate deschisa
Atitudine de vanzator, orientat spre clienti. Identifica usor si intelege nevoile si dorintele clientilor
Personalitate puternica, valori stabile, dornic sa invete lucruri noi
Are abilitatea de a-si atinge obiectivele. Bun manager de proiect
Om de echipa
Capabil sa gaseasca solutii.
Creativ, cu initiative
Dinamic, energic.

Descrierea jobului

Consiliere imobiliara, prospectarea pietei imobiliare, ofertare, asistenta calificata.

Oferta (bonusuri, beneficii):
Carte de munca
Autoturism de serviciu
Telefon mobil
Program de instruire in tehnici de vanzare, negociere, management, etc.
Comisioane progresive 35%-40% , bonusuri .

Descrierea companiei

Agentie imobiliara

Asiguram intreaga gama de servicii imobiliare :

-Consultatie juridica conforma legislatiei in vigoare
-Vanzari-Cumparari apartamente, terenuri
-Inchirieri pentru toate tipurile de imobile
-Administrare Imobile

Expirat
Consilieri imobiliari cu sau fara experienta  -  Everest Imobiliare