Gratis

Consiliere clienti showroom

Monarh

Descrierea jobului

Consilier vestimentar cu experiență în fashion

Monarh caută un asistent cu experiență în fashion pasionat de industria modei și cu abilități excelente de consiliere clienți și coordonare a activităților showroom și online. Dacă te simți în largul tău într-un mediu creativ, te descurci bine în relația cu clienții și ești la curent cu ultimele tendințe în modă, te invităm să aplici pentru acest rol.

Responsabilități:

- Consilierea clienților în showroom și online, oferindu-le informații despre produsele noastre, ofertele speciale și asigurându-ne că aceștia se simt îngrijiți și satisfăcuți
- Coordonarea activităților legate de shooting-uri, colaborări cu stilisti, influenceri și reviste, asigurându-te că acestea sunt realizate într-un mod profesionist și în linie cu imaginea brandului nostru
- Monitorizarea stocului și gestionarea comenzilor, asigurându-te că produsele sunt întotdeauna disponibile și livrate în timp util
- Participarea activă la planificarea și organizarea evenimentelor de modă și prezentări de colecții

Cerințe:

- Experiență anterioară în domeniul modei
- Excelente abilități de comunicare și relaționare cu clienții, adaptabile atât într-un mediu showroom, cât și în mediul online
- Cunoștințe solide despre tendințele actuale în modă și interes pentru industria modei
- Capacitatea de a lucra în echipă și de a coordona activități multiple simultan
- Atitudine pozitivă și pasiune pentru satisfacerea clienților

Dacă ești entuziasmat de această oportunitate și îndeplinești cerințele de mai sus, te rugăm să trimiți CV-ul tău și o scurtă prezentare a ta. Te vom contacta pentru a discuta mai multe detalii despre această poziție.

Monarh oferă un mediu de lucru dinamic și o echipă pasionată de modă. Așteptăm cu nerăbdare să te alături echipei noastre și să contribui la succesul brandului nostru.

Povestea brand-ului Monarh s-a dezvoltat treptat din pasiune pentru haine și boem. Iar această pasiune s-a împletit perfect cu dorința și nevoia de inovație în lumea fashion-ului. Am ales să inspirăm femeile și să le oferim piese exclusiviste care să le ajute să iasă din zona de confort atunci când vine vorba despre haine. Noi punem la dispoziție o gamă largă de outfit-uri care nu se vor regăsi în orice shop multinațional.

Publicat 15 Apr. 2024 Reactualizat 15 Apr. 2024 Expiră 15 Mai 2024