Publicat 08 Ian 2016 | Expiră 09 Feb 2016

Consiliera vanzari tamplarie PVC*( FEMININ )

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

- Amabila
- Comunicativa
- Orientata catre rezultate

Descrierea jobului

- Contactarea potentialilor clienti
- Sustinerea ofertei, vanzarea produselor firmei;
- Stabilirea si pastrarea relatiilor cu clientii;
- obligatoriu experienta in vanzari de termopane pe teren minim 1 an;
- operare in sistemul WinArhi, sistem specific ofertarii de tamplarie;
- persoana dinamica, abilitati de comunicare;

Euro Building Service SRL infintata din anul 2007 se ocupa cu producerea si comercializarea de tamplarie PVC.
Competitivitatea de care am dat dovada, ne-am mentinut pe piata de-a lungul timpului executand lucrari complexe si de anvergura. Ne distingem fata de concurenta prin servicii de calitate promtitudine si profesionalism.

Expirat
Consiliera vanzari tamplarie PVC*( FEMININ )  -  sc euro building service srl