Publicat 02 Oct 2008 | Reactualizat 31 Oct 2008 | Expiră 02 Nov 2008

consilier vinzari imobiliare

3 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Candidatul ideal trebuie sa aiba:
- atitudine, fire energica
- abilitati de comunicare,
- atitudine si tinuta profesionala
- abilitati de organizator
- experienta de minim un an in vanzari directe si carnet de conducere cat B.constituie un avantaj

Descrierea jobului

- Prospectarea pietei imobiliare in vederea dezvoltarii propriului portofoliu de clienti;
- Identificarea si contactearea clientior noi
- Prezentarea portofoliului propriu de oferte
- Stabilirea si dezvoltarea unei relatii profesionale cu clientii companiei
- Gestionarea si dezvoltarea portofoliului de clienti
- Acordarea de consultanta de specialitate
- Negocierea si medierea contractelor de intermediere
- Asigura realizarea obiectivelor de vanzari lunare, trimestriale si anuale;
- Promovarea imaginii firmei

Descrierea companiei

solutii imobiliare complete

Expirat
consilier vinzari imobiliare  -  Inter Imobiliare

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles