Gratis

Consilier Vanzari

SC COMPLEX HOTELIER UNIREA SA

Candidatul Ideal

- absolvent de studii superioare ( de preferat Comunicare, Economie, Geografie, Turism);
- excelente abilitati de comunicare si negociere;
- abilitati de prezentare, promovare si vanzare a serviciilor oferite de companie;
- persoana sociabila, convingatoare si dinamica;
- capacitate de relationare si lucru in echipa;
- atitudine proactiva, orientare catre client, flexibilitate.
- limba engleza – nivel mediu/avansat;
- cunostinte operare PC;
- permis conducere categoria B

Descrierea jobului

- implementeaza politicile comerciale si strategiile Departamentului de Vanzari;
- consolideaza relatiile cu clientii existenti;
- prospecteza piata si dezvolta ︁︀​︂︃︃​︇︁​︆︄portofoliul de clienti ai companiei;
- primeste cereri de oferta si intocmeste oferte personalizate;
- ofera suport si consiliere clientilor in vederea alegerii si configurarii pachetului de servicii;
- monitorizeaza derularea contractelor incheiate;
- administreaza baza de date cu clientii companiei si intocmeste situatii si rapoarte specifice departamentului;
- propune masuri de optimizare a procedurilor de lucru.

Situat in centrul orasului Iasi, Unirea Hotel & Spa reprezinta o marca de referinta in domeniul hotelier din zona Moldovei. Unirea Hotel & Spa constituie un punct de atractie in afaceri si turism. Serviciile si conditiile moderne de cazare, centrul de conferinta si restaurantele de capacitate mare, experienta indelungata in organizarea evenimentelor ne recomanda.
Unirea Hotel & Spa Iasi dispune de cea mai mare capacitate de cazare din centrul orasului Iasi. Cele 186 camere modernizate si apartamente reprezinta destinatia ideala pentru cazari grupuri, familii sau cazari individuale.
Unirea Hotel & Spa Iasi va ofera si sali de conferinta, multifunctionale si dotate. Acestea constituie solutii perfecte pentru organizarea de seminarii, training-uri, cursuri, congrese, lansari de produse si servicii.
Unirea Hotel & Spa va pune la dispozitie 2 restaurante, un bar in receptia hotelului si o terasa. Meniurile variate si pachetele de servicii personalizate contribuie la succesul tuturor evenimentelor organizate in restaurantele si in salile de conferinte ale hotelului Unirea Hotel & Spa.
Publicat 6 Iun. 2024 Reactualizat 6 Iun. 2024 Expiră 6 Iul. 2024