Consilier vanzari

MBT THREE STORES SRL
1 poziție
Anunț verificat

Candidatul Ideal

Căutăm o persoană care dorește să se alăture echipei Mobile Trends din Kaufland Cluj Manaștur!

Cerințe:
Responsabilitate, seriozitate, implicare, determinare.
Experiența în domeniu nu este obligatorie dar constituie un avantaj;
Limba engleză la nivel conversațional - preferabil;
Cunoștințe de operare cu Windows și Microsoft Office;

Descrierea jobului

Responsabilități:

Să te asiguri că produsele din magazin sunt necesare pentru vânzare și să poti menține stocurile la un nivel optim;
Să te implici activ în procesul de fidelizare al clienților;
Să știi cât mai bine, ce (fel de) produse avem astfel încât consilierea și îndrumarea oferite clienților să se desfășoare la un nivel calitativ foarte ridicat;
Să-ți indeplinești obiectivele de vânzari pe care le stabilim împreună;
Îți vei îmbunătăți semnificativ cunoștințele în materie de tehnologie.

Beneficii:

Echipă tânără, unită, veselă, cu aceleași obiective;
Program full-time, flexibil și adaptabil, în funcție de necesități;
Training în care cel puțin o colegă/ un coleg te va învăța pas cu pas toate procedurile pe care le vei aplica în continuare;
Bonusuri de performanță;
Pachet salarial consistent, compus din salariul fix + bonusuri.

Mobile Trends este o companie matură, a cărei activitate principală este comercializarea accesoriilor pentru tablete și telefoane mobile.

Publicat 10 Oct. 2022 Reactualizat 7 Nov. 2022 Expiră 9 Nov. 2022

Permite activarea pentru a beneficia de avantajele lor.

Poți administra oricând setările aici.