Consilier vanzari

Rainbow Accessories S.R.L. 2 poziții
Anunț verificat

Candidatul Ideal

LOCATIE : ERA SHOPPING

· Abilități dе prezentare, claritate, concizie;
· Abilități excelente de comunicare și o atitudine proactiva;
· Capacitatea de ascultare și consiliere a clienților;
· Capacitatea de organizare și planificare a activităților;
· Cunoștințe în domeniul industriei parfumurilor;
· Abilități de operare a calculatorului.

Descrierea jobului

· ​Respectarea instrucțiunilor și procedurilor de lucru specifice fișei postului;
· Promovarea activă a produselor companiei;
· Realizarea planului lunar de vânzări;
· Cunoașterea și respectarea strategiilor companiei (produsele și campaniile desfășurate);
· Idеntificareа nеvoilor clienților și ofеrirеa de soluții conform аșteptării acеstorа;
· Înregistrаrеа vânzărilor pe cаsa dе marcat, în programul SmartBill și POS bancar;

Ce îți oferim:
· Salariu competitiv corelat cu experiența și abilitățile dovedite;
· Comision la atingerea anumitor targeturi de vanzare;
· Mediu de lucru profesionist și oportunitatea dezvoltării carierei;
· O industrie interesantă, cu un mediu provocator care te va stimula să crești ca profesionist.

Descrierea companiei

Parfumuri arabesti
Parfumuri frantuzesti
Parfumuri auto
Publicat 1 Iun. 2022 Expiră 1 Iul. 2022
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos

Permite activarea pentru a beneficia de avantajele lor.

Poți administra oricând setările aici.