Consilier vanzari

Oraș de lucru
Tipul job-ului
Studii
Salariu Nespecificat
Limbă străină Nespecificat
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

  • Să fii o persoană deschisă, sociabilă, organizată, cu pasiune pentru domeniul vanzarilor,
  • Să ai cel puțin 1 an experiență în domeniul vanzarilor;
  • Studii superioare;
  • Abilitati de comunicare si de lucru in echipa;
  • Capacitate de analiza si rezolvare probleme;
  • Abilitați de prioritizare și gestionare a fluxurilor de lucru cu termene limita stranse.

Descrierea jobului

  • asigura prezentarea, promovarea si vanzarea serviciilor in conformitate cu standardele si politicile comerciale ale companiei;
  • implementarea sarcinilor trasate de catre administratorul societatii;
  • mentinerea si dezvoltarea unei relatii pozitive cu clientii;
  • consilierea clientilor si informarea acestora asupra serviciilor.

Beneficii:
  • Prime de performanta;
  • Mediu de lucru placut alaturi de o echipa cu perspective;
  • Oportunitati de evolutie si dezvoltare profesionala;Posibilitate de dezvoltare si specializare

Suntem o firma care activeaza cu succes pe piata. Prin calitatea serviciilor, ne-am castigat inca de la inceputul activitatii un bun renume, fiind astazi o firma importanta si respectata.
Publicat 13 mai 2022 Expiră 12 iun. 2022