CONSILIER VANZARI

PRO PLUS SRL - 1 poziție
Oraș de lucru
Tipul job-ului
Salariu Nespecificat
Limbă străină Nespecificat
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

CONSILIER VANZARI – PRODUSE SPECIFICE IN AMENAJARI INTERIOARE / DESIGN INTERIOR- IASI

CANDIDATUL IDEAL
  • Bune abilitati de comunicare, vanzare si negociere.
  • Persoana deschisa, pozitiva, proactiva, dornica sa acumuleze cunostinte si orientata catre eficienta in rezultate.
  • Studii superioare (avantaj).
  • Permis de conducere categoria B-(avantaj).
  • Cunostinte de design interior/arhitectura(avantaj).

Descrierea jobului

RESPONSABILITATI:
  • Ofera consultanta de specialitate in ceea ce priveste produsele PRO PLUS.
  • Identifica nevoile clientilor si ofera solutiile specifice, necesare.
  • Administreaza eficient relatia cu clientii si derularea intregului ciclu de vanzare.

BENEFICII:
  • Mediu de lucru motivant intr-o companie dinamica, unde performanta si dorinta de invatare sunt recunoscute si recompensate.
  • Pachet salarial motivant / comision vanzari.
  • Telefon, laptop.

PRO PLUS este specializata pe furnizarea de produse specifice amenajarilor interioare, atat pentru proiecte tip hoteluri, pensiuni, restaurante, cluburi, clinici medicale, dar si pentru domeniul rezidential, case si apartamente. Produsele comercializate in magazinele PRO PLUS sunt importate din Italia, Franta, Spania, Portugalia, Germania, Belgia, Olanda,Suedia, Marea Britanie si S.U.A. Oferta cuprinde : tapet, perdele, draperii, mocheta, parchet, mobilier.
PRO PLUS pune un accent deosebit pe colaborarea cu profesionistii in domeniul amenajarilor interioare, arhitecti si designeri.

Tel./Fax: 0744700353
E-mail: office@proplus.ro
Web page: www.proplus.ro
Publicat 28 apr. 2022 Reactualizat 26 mai 2022 Expiră 28 mai 2022
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos