Consilier vanzari

Oraș de lucru
Tipul job-ului
Salariu Nespecificat
Limbă străină
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

Cerinte:
- cunoasterea limbii engleze
- studii medii sau superioare - bune abilitati de comunicare
- orientat catre vanzare
- operare calculator
- persoana ordonata, cu experienta in comercializarea bijuteriilor/cosmeticelor;

Descrierea jobului

- activitatea de vanzare in cadrul raioanelor de bijuterii / cosmetice, in incinta magazinelor noastre;
- consilierea clientului;
- receptie marfa, etichetare produse;
- intocmirea de rapoarte catre superiorii ierarhici;
- gestionarea in bune conditii a marfurilor;
- mentinerea relatiilor cu furnizorii.

Descrierea companiei

Oferta (bonusuri, beneficii):
- salariu motivant
- bonuri de masa
- mediu tanar si dinamic
Publicat 19 nov. 2021 Reactualizat 17 dec. 2021 Expiră 19 dec. 2021
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos