Consilier Vanzari

Oraș de lucru
Studii
Salariu Nespecificat
Limbă străină Nespecificat
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

Cum ne-ar plăcea să fii?
· sa ai o atitudine pozitiva si orientata catre client;
· sa ai bune abilitati de comunicare persuasiva;
· sa fi deschis spre cunoastere si invatare;
· sa fi dispus la deplasari zilnice, la sediul clientilor;
· sa fi proactiv cu capacitate de automotivare;
· sa poti interactiona atat B2B cat si B2C;
· sa ai capacitate de organizare si planificare.

Descrierea jobului

​Ce trebuie să faca un consilier vanzari?
· sa identifice noi oportunitati de business;
· sa prezinte si sa vanda serviciile companiei;
· sa monitorizeze tendintele pietei si competitia;
· sa gestioneze eficient bazele de clienti alocati;
· sa dezvolte un portofoliu propriu de clienti;
· sa mentina relatiile cu clientii si sa creasca imaginea companiei;
· sa colaboreze cu departamentele telesales si marketing.

Ce oferim?
· posibilitate colaborare full time / part time (program flexibil);
· grila de comisionare motivanta + bonusuri pentru performanta;
· training-uri de dezvoltare profesionala si personala;
· necesarul de instrumente, echipamente si resurse pentru desfaurarea activitatii;
· diferite facilitati din portofoliul companiei si al companiilor partenere;
· oportunitati de avansare in cariera intr-un timp relativ scurt;
· mediu de lucru intr-un colectiv tanar, orientat catre performanta.

Descrierea companiei

Cine suntem?
· suntem o companie specializata in training medical in domeniul stomatologiei;
· datorita rezultatelor obtinute, ne bucuram de o dezvoltare exponentiala;
· te invitam sa ne descoperi - www.optimutil.ro;

Cu ce ne ocupam?
Oferim o gama larga de workshop-uri, pe teme stomatologice, pentru:
· medicii stomatologi: specialisti, rezidenti si generalisti;
· studentii la stomatologie, tehnica dentara si asistenta medicala;
· asistentii medicali care activeaza (sau doresc sa activeze) in stomatologie;
· tehnicienii dentari si administratorii de cabinete stomatologice.
Publicat 20 oct. 2021 Reactualizat 17 nov. 2021 Expiră 19 nov. 2021
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos