Publicat 06 Jun 2019 | Expiră 07 Jul 2019

Consilier vanzari

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Imorom Instal SRL angajeaza:

- Minim studii medii finalizate cu diploma de bacalaureat;
- Experienta anterioara in vanzari constituie un avantaj;
- Abilitati de comunicare;
- Orientare catre client;
- Capacitate de invatare si dezvoltare;
- Interesat sa lucreze in echipa;
- Entuziast, dinamic, motivat;
- Cunostinte operare PC.

Descrierea jobului

- Asigura vanzarea produselor si serviciilor oferite de companie
- Ofera informatii despre caracteristicile tehnice si modul de folosire al produselor
- Ofera clientilor consultanta in alegerea produselor in acord cu nevoile acestora
- Ofera informatii despre promotiile din magazin precum si despre alte facilitati garantate de companie
- Isi aduce contributia la realizarea obiectivelor de vanzari si la atingerea targetului
- Participa activ la receptia cantitativa si calitativa a marfii
- Participa la diverse activitati administrative in cadrul magazinului (schimbare preturi; curatenie).

Imorom este un hipermagazin specializat in vanzarea de mobilier de baie, cazi cu hidromasaj, placi ceramice – gresie si faianta, cabine de dus, produse sanitare ceramice destinate consumatorilor care doresc produse de calitate europeana.

Expirat
Consilier vanzari  -  Imorom Instal S.R.L.