Publicat 13 Mai 2019 | Reactualizat 12 Iun 2019 | Expiră 13 Iun 2019

Consilier vanzari

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Viitorul nostru coleg dorim sa fie o persoana, cu:

Bune abilitati de comunicare cu celelalte persoane
Energica
Cu initiativa
Optimista
Flexibila
Cu minime cunostinte de operare a computerului
Experienta in domeniul vanzarilor sau a vanzarilor GSM, constituie un avantaj

Descrierea jobului

Promovarea activa a produselor firmei intr-unul din magazinele noastre de accesorii pentru telefonia mobila .
Identificarea nevoilor clientilor si oferirea de solutii conform asteptarii acestora
Inregistrarea vanzarilor pe casa de marcat, in programul IT intern al companiei si POS bancar
Mentinerea curateniei si ordinii in magazine
Colaborarea cu ceilalți membri ai echipei

BENEFICII:
Venit fix atractiv si bonusuri lunare corelate cu realizarile obtinute in vanzari
Traininguri gratuite
Mediu de lucru placut, curat si stabil
Oportunitatea de dezvoltare in domeniul vanzarilor

Suntem CONTAKT, un grup de companii care activam in domeniul GSM cu cea mai mare ascensiune în ultimii ani de pe piaţa de profil din zona de vest. Suntem importatori de accesorii GSM si distribuitori pentru firme de renume din aceasta piata prin intermediul retelei proprii de magazine. Dinamica sectorului în care activăm ne-a obligat să fim proactivi şi multidimensionali, drept urmare am fost mereu înaintea trendului şi suntem convinşi că vom perpetua acest lucru şi în viitor. Promovăm principiile unei pieţe de profil ideale, bazată pe norme de conduită şi înaltă ţinută morală, profesionalism şi etică în afaceri. Respectul faţă de muncă şi faţă de partenerii noştri, devotamentul şi seriozitatea ne-au propulsat rapid în topul firmelor de acest profil din tara. Secretul nostru?

  • Suntem uniţi;
  • Suntem o echipă în adevăratul sens al cuvântului;
  • împărtăşim aceleaşi valori profesionale şi personale.

Credem în relaţii de câştig-câştig!

Expirat
Consilier vanzari  -  Contakt Express Logistik SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles