Gratis

Consilier vanzari VIVO - KUIBA SHOWROOM

KUIBA LIVING

Candidatul Ideal

  • Atitudine pozitiva;
  • Cunostinte si experienta spre a oferi servicii la cele mai inalte standarde;
  • Initiativa si simtul responsabilitatii;
  • Cunostinte operare PC;
  • Experienta pe o pozitie similara (asistent vanzari, lucrator comercial, vanzator, consultant, agent vanzari) constituie un avantaj;
  • Ablititatea de a invata repede, sociabilitate, gandire pozitiva;
  • Persoana orientata spre solutii, confortabila cu munca in echipa, flexibila;
  • Bune abilitati de comunicare;
  • Spirit de echipa;
  • Limba engleza si studiile superioare constituie un avantaj.

Descrierea jobului

  • Pregatirea magazinului pentru activitatea de vanzare;
  • Realizarea activitatii de vanzare;
  • Implementarea sarcinilor trasate de catre directorul de magazin;
  • Mentinerea si dezvoltarea unei relatii pozitive cu clientul;
  • Consilierea clientilor si informarea acestora asupra produselor (vesela si articole home&deco);
  • Atingerea target-ului de vanzare;
  • Utilizarea casei de marcat;
  • Incasarea vanzarilor (cash/carte credit);
  • Pastrarea magazinului in perfecta stare de curatenie si mercantizare.

Ce oferim:
  • Card de sanatate
  • Tichete de masa;
  • Preturi speciale pentru angajati;
  • Oferirea suportului pentru reconversie profesionala in cadrul companiei;
  • Contract pe o perioada nedeterminata.

Kuiba face parte din MKT Group – grup de firme care reuneste:

Kuiba - companie cu un model combinat de business (retail si amenajare creativa si smart tip turnkey a spatiilor rezidentiale). www.kuiba.ro
Morphoza -
proiecte creative si smart de amenajare turnkey a spatiilor B2B (birouri, scoli, HoReCa) tip design/build/furnish. www.morphoza.com
Telezimex -
distribuitor de componente electronice, sisteme interactive de afișare a conținutului video, sisteme pentru smart office/smart homes și service autorizat pentru Samsung, Miele, LG, Nespresso, Bosch, Panasonic.
Toți clientii MKT Group (Telezimex / Morphoza / Kuiba) sunt clienti premium care au nevoie de spatii creative, cozy si smart. Avem, astfel, la nivel de grup o echipa multidisciplinara formata din specialisti (arhitecti, designeri, experti tehnici, manageri de proiect, vanzari si customer care) care are experienta de lucru in echipa pentru cele mai complexe proiecte de spatii. Actionam la nivel de grup, dar si individual pe fiecare companie in parte, fiind pasionati de inovatia in tehnologie si solutii de amenajare si mobilare.

Avem mai multe showroom-uri in Cluj si Bucuresti, atat in segmentul B2B cat si in cel B2C, fiind una dintre cele mai puternice companii pe zona de servicii de profil.

Publicat 18 Mart. 2024 Reactualizat 15 Apr. 2024 Expiră 17 Apr. 2024