Consilier Vanzari Tabac Shop AFI BRASOV

SC JPB TRADE SRL 3 poziții
Anunț verificat

Candidatul Ideal

Candidatul idea trebuie sa fie o persoana extrem de sociabila si capabila sa se adapteze rapid in diferite situatii.
Umorul si relaxarea din colectivul nostru nu exclud pretentiile noastre de disciplina, seriozitate, punctualitate, caracter integru si mai ales profesionalism.
Daca pentru tine seriozitatea, punctualitatea, respectarea angajamentelor si profesionalismul sunt norme obligatorii in relatiile profesionale, te asteptam sa ne cunoastem.

- Atitudine pozitiva,spirit de echipa si proactivitate
- Persoana flexibila si pozitiva
- Abilitati excelente de comunicare, convingere si negociere;
- Mod de gandire orientat spre clienti si nevoile acestora
- Studii medii si bune cunostinte de limba romana
- Tinuta si abordare profesionista.
- Limba engleza la nivel mediu;
- Experienta relevanta in vanzari

Descrierea jobului

  • Oferirea de consultanta si suport clientilor;
  • Vanzarea produselor de lux pentru fumatori
  • Organizare magazin si colaborare eficienta cu echipa pentru sporirea calitatii serviciilor oferite
Oportunitati de dezvoltare profesionala;
Conditii optime de lucru intr-un mediu dinamic;
Perfectionare continua si posibilitati de promovare
Pachet salarial atractiv si bonusuri anuale bazate pe eficienta ( + prima Craciun & bonus Pasti)

Magazinele JPB Tabac Shop sunt special concepute pentru a satisface nevoile rafinate ale celor mai pretențioși clienți deoarece in umidoarele noastre pastram cu mare grija trabucuri atat din Cuba cat si din Nicaragua, Republica Dominicana, Honduras sau Mexic. In ceea ce ii priveste pe fumatorii si colectionarii de pipe, magazinele noastre sunt locul potrivit unde pot admira pipe speciale ca cele produse de: A. Dunhill, Stanwell, Savinelli, Cu toate ca specificul magazinelor JPB este cel de Tabac Shop, aici puteți găsi și băuturi speciale care sa completeze plăcerea fumatului.
De aceea si persoanele care se prezinta in fata clientilor trebuie sa fie capabile sa asimileze si sa prezinte informatiile primite in mod corect pentru a ajuta clientii sa gaseasca produsele potrivite pentru personalitatea fiecaruia.
Publicat 6 Iun. 2022 Expiră 6 Iul. 2022
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos

Permite activarea pentru a beneficia de avantajele lor.

Poți administra oricând setările aici.