Gratis

Consilier Vanzari - 3550 RON NET + Bonus Performanta

Karcher Romania S.R.L.
3 poziții

Candidatul Ideal

  • Cunostinte solide PC (Office: Word, Excel, Powerpoint, Outlook),cunoasterea SAP reprezinta avantaj,
  • Cunostinte si specializari in domeniul vanzarilor consultative,
  • Capacitatea de a lucra cu cifrele,
  • Capacitate de analiză şi atenţie la detalii,
  • Abilitatea de a gestiona schimbările şi de a asimila rapid noi informaţii.
Competente:
  • Abilitati de comunicare si relationare cu clientii cat si cu restul echipei,
  • Abilitati de a lucra in echipa,
  • Aptitudine de administrarea timpului,
  • Proactivitate,
  • Adaptabilititate,
  • Empatie.

Descrierea jobului

Principale atributii:
  • Consilierea clientilor in vederea promovarii produselor Karcher,
  • Consilierea clientilor si informarea acestora asupra produselor,
  • Prezentare articole / ︁︀​︈︈​︈︈​︁︉︃demo / vanzare,
  • Facturare / incasare,
  • Pregatirea magazinului pentru activitatea de vanzare,
  • Implementarea sarcinilor trasate de catre seful de magazin,
  • Mentinerea si dezvoltarea unei relatii pozitive cu clientul,
  • Atingerea target-urilor de vanzari,
  • Pastrarea magazinului in perfecta stare de curatenie si mercantizare.
Ce oferim:
  • Beneficii flexibile in cuantum de 600 de lei net / luna disponibile pe platforma Benefitonline;
  • Acces la sistemul medical privat (abonament medical) si tarife speciale de abonament pentru membrii familiei; se poate opta pentru 1 dintre cei 2 furnizori agreati la nivel de companie
  • Zile libere si sprijin financiar pentru evenimente personale (casatorie, nastere, pierderea unei rude apropiate);
  • Zile concediu suplimentar in functie de vechimea in munca,
  • Prime de Paste si Craciun,
  • Ziua de nastere - zi libera platita de catre companie,
  • Reduceri de 35 % la achizitionarea produselor companiei conform procedurilor aprobate
*1 post disponibil in magazinul din ParkLake
1 post disponibil in magazinul din Pipera
1 post disponibil in magazinul din Militari

Descrierea companiei

FIECARE ZI ESTE O ZI PENTRU OBIECTIVE MĂREȚE.

  • Adorăm provocările și trăim din plin provocările - provocările dumneavoastră. Fie că e vorba de proiecte de curățenie uzuale sau extraordinare, intrarea în curte, hala fabricii sau Muntele Rushmore - noi cei de la Kärcher dorim să vă facem viața mai simplă, mai bună și mai plăcută, oferindu-vă soluții de curățare puternice și eficiente. Contribuim, de asemenea, la obținerea rezultatelor mărețe și favorizăm progresul. Pentru a crea și a dobândi valoare.

Ce ne ghidează?

  • Filosofia noastră clară și simplă: inovația reprezintă beneficiul oamenilor. Suntem perfecționiști, regândim întotdeauna sistemele și proiectele. Avem curajul să deschidem drumuri noi și siguranța să acționăm în loc să vorbim despre toate acestea. Această filosofie generează soluții eficiente, de calitate, care permit o gestionare inovatoare, cu un pas înaintea pieței. Deoarece, pentru noi, curățenia este cea mai mare provocare din lume. Pentru ea depunem eforturi. În fiecare zi.
  • Peste tot în lume marca Kärcher înseamnă performanța de top, inovație și calitate. Așa cum produsele noastre se diferențiază de altele și noi ne diferențiem ca angajatori. Întrucât aceasta este o companie de familie, aprecierea reciproca și încrederea sunt foarte importante pentru noi. La Kärcher te poți astepta la sarcini extraordinare și din acest motiv căutam angajați foarte motivați, dedicați și cu spirit de echipă. Doar împreună putem crea acel ceva special al Kärcher – și fiecare angajat joacă un rol important în asta. Diferența stă în tine.
Publicat 8 Mai 2024 Reactualizat 29 Mai 2024 Expiră 7 Iun. 2024