Consilier vanzari / reprezentant vanzari

Elmark Store Srl - 2 poziții
Oraș de lucru
Tipul job-ului
Salariu Nespecificat
Limbă străină
Industrii Nespecificat
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

Elmark Store Srl isi mareste echipa pentru pozita de consultant vanzari in orasele : Voluntari, Cluj, Oradea si Timisoara.

- activitatea necesita efort fizic solicitant

- studii medii/superioare;
- cunostinte operare PC (Ms Office);
- cunostinte in programul Microsoft Navison sau un alt program de gestiune, constituie un avantaj;
--cunoasterea produselor nbsp;electrice
- lb. engleza nivel mediu;
- persoana sociabila, serioasa si responsabila, cu spirit de echipă, fara antecedente penale / rutiere;
- spirit de observatie si atentie distributiva;
- experienta intr-un post similar minim 1 ani;

Descrierea jobului

- dezvoltă şi menţine excelente relaţii pe termen lung cu partenerii companiei.
- acorda asistenta tehnica si comerciala clientilor si potentialilor clienti;
- intocmeste oferte clientilor si potentialilor clienti;
- emite documentele fiscale (facturi fiscale, bon fiscal, chitante) cu respectarea prevederilor legale privind modul de
- preia, factureaza comenzi on-line, email sau telefonice, monitorizeaza derularea si finalizarea livrarilor conform comenzilor;
- efectuează recepţia fizica a marfii la intrarea in firmă;
- ambaleaza si securizeaza marfa in vederea livrarii;
- participa la operatiuni de inventariere;
- postul oferit presupune activitate de birou.

Elmark Store Srl is the affilate company of Elmark Holding Se.

Since its setting up ELMARK has been developing as a leading manufacturer and distributor of a wide range of low voltage electrical equipment and lighting systems in Southeast Europe and a reliable international partner.

You can find more about us on: http://elmarkholding.eu/.

Publicat 23 aug. 2021 Reactualizat 20 sept. 2021 Expiră 23 oct. 2021
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos