Consilier vanzari proiecte rezidentiale.Castiguri garantate!

Oraș de lucru
Tipul job-ului
Salariu 500 - 4000 EUR
Limbă străină
Industrii
Permis conducere

Candidatul Ideal

Dorim sa ne marim echipa de vanzari! Cautam ca in cel mai scurt timp sa avem patru noi colegi pe functia de consilier imobiliar ce se vor ocupa de prezentarea si vanzarea imobilelor din cadrul proiectelor rezidentiale din Iasi.

Daca ai:
- abilitati excelente de comunicare si convingere;
- capacitatea de planificare si organizare;
- spirit de echipa;
- atitudine pozitiva;
- studii finalizate;
- permis conducere cat. B (obligatoriu).

Descrierea jobului

Beneficii
Iti oferim tot suportul necesar incepand de la:
- manager cu experienta dedicat tie care iti va fi alaturi la birou, in prezentari si in teren;
- sistem de marketing super eficient;
- buget considerabil pentru publicitate;
- identificarea proiectelor rezidentiale;
- masina de serviciu, telefon, laptop, etc.
- venituri direct proportionale cu implicarea ta;
- bonusurile de performanta si targetutul devenind factori de motivare, in functie de realizari.

Garantam:
- portofoliu zilnic de clienti dornici sa vizioneze ofertele tale care iti garanteaza 100% venitul tau;
- sistem de colaborare transparent si corect.

Ce pierzi daca nu aplici?

- lucru intr-o echipa dinamica si profesionista;
- posibilitatea de a fi propriul tau sef;
- ocazia de a cunoaste ce inseamna succesul in vanzari;
- la indeplinirea target-ului masina de serviciu poate fi utilizata si in scop personal;
- participarea la training-uri specializate in vederea formarii profesionale.

Daca iti doresti sa lucrezi la un alt nivel in domeniul imobiliar te asteptam sa ne cunosti!

Descrierea companiei

CINE SUNTEM???
2002 a fost anul in care am facut primul pas – am gandit, conturat si creat conceptul STIL IMOBIL – Cheia ta este la noi! – fiind convinsi ca nu multi din domeniu sunt cei care realizeaza prin cat de mult stres trec unele persoane implicate intr-o tranzactie imobiliara si ca acestea au nevoie de intelegere si sfaturi bune, in primul rand.
De atunci, au trecut 20 de ani.....de activitate; 20 de ani de eforturi; 20 de ani de implicare; 20 de ani de training; 20 de ani de munca zi de zi; 20 de ani....in care am mai gresit [Toothy grin emoji] ; 20 de ani de performanta; 20 de ani de profesionalism; 20 de ani de succes; 20 de ani cu rezultate extraordinare; 20 de ani presarati cu bucurii; 20 de ani de impliniri;
20 de ani IMPREUNA!

Publicat 10 mai 2022 Expiră 9 iun. 2022