Gratis

Consilier vanzari produse naturiste

MAROZA NATURAL
2 poziții

Candidatul Ideal

Esenta Plant este cel mai de succes proiect din zona magazinelor de profil Bio si Naturist.

Daca ai o fire entuziasta, esti o persoana ambitioasa si iti doresti sa faci parte dintr-o echipa frumoasa, te asteptam sa vii la un interviu, sa ne cunoastem, sa iti povestim despre planurile noastre.

Descrierea jobului

  • Consilierea clientilor in alegerea produselor potrivite conform nevoilor acestora;
  • Promovarea si comercializarea produselor din magazin;
  • Incasarea si verificarea platilor in numerar/card;
  • Receptionarea marfurilor, etichetarea si aranjarea produselor la raft;
  • Mentinerea standardelor de identitate vizuala a brandului, merchandising;
  • Inventarierea partial sau totala a stocului din magazin;
  • Informarea permanenta cu privire la produsele comercializate in magazine si noutatile in domeniu

Ne place sa spunem ca ne-am dedicat dintotdeauna naturalului, nu am adus naturalul ca un trend si nici ca o nevoie. Ci pentru ca ne place ceea ce facem, pentru ca ne place ca oamenii sa se simta bine, ne place sa le dam incredere si sa ii ajutam sa isi castige starea de bine cu singura unealta care ne este intotdeauna la indemana, natura. Esenta Plant. Artizanul starii de bine

Hai si tu cu noi in aceasta frumoasa calatorie printre mii de produse bio si naturale, din categorii diverse: suplimente, alimente, cosmetice, ceaiuri, produse pentru casa si curatenie, produse pentru sportivi....toate respectand standardele de calitate pe care Esenta Plant le impune.

Publicat 11 Mart. 2024 Reactualizat 8 Apr. 2024 Expiră 10 Apr. 2024