Publicat 23 Aug 2017 | Reactualizat 22 Sep 2017 | Expiră 23 Sep 2017

Consilier vanzari pentru Sakare pentru Paris si Londra

20 posturi
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Agentia Protos cauta persoane dinamice, cu bune abilitati in vanzari pentru a lucra in cele mai exclusiviste zone comerciale, in magazinele de lux ale companiei Sakare din Paris, Londra, Berlin si Amsterdam.

Cerinte:
- motivatia de a castiga bani pe masura efortului depus si dorinta de a incepe o cariera in domenul vanzarilor
- personalitate dinamica, bune abilitati de comunicare
- vorbitor de limba engleza si/sau franceza la nivel conversational/avansat
- constituie avantaj experienta in vanzari sau promotii

Descrierea jobului

NU SE PERCEPE COMISION!

Va veti desfasura activitatea in magazinele Sakare din zona centrala a Parisului sau Londrei.

Veti beneficia de o perioada de training.

Venitul minim garantat este de 1500 euro/ luna( la Paris)-pentru primele 6 luni si 1300 lire sterline/luna (la Londra)-pentru primele 3 lui sau comision din vanzari intre 15-30%, una dintre cele 2 in functie de cea care este mai mare.

Programul de lucru: 10-12 ore pe zi. Se acorda o zi libera pe saptamana

Cazarea se face face in apartamente confortabile si utilate cu TV, cablu, acces la internet precum si toate echipamentele electrocasnice necesare. Locuiesc 2 persoane in camera. Ratele de inchiriere sunt de 15 euro/ zi, la Paris, cu utilitatile incluse si 12 lire sterline/zi, la Londra, cu utilitatile incluse.

Agentia Protos a fost infiintata in anul 1993 si activeaza, in baza tuturor certificarilor nationale si internationale necesare, ca lider de piata in Romania in servicii legate de angajare in strainatate. In prezent, Protos este un grup de companii care opereaza in totalitate procesul de consultanta, fara a apela la colaboratori, si este, in acest sens, singura agentie din Romania.

In sfera de activitate, Protos reprezinta in Romania (pentru unele programe si in Estul Europei) marci de prestigiu la nivel mondial, precum: Sakare, Carnival Cruise Lines, Workaway International, Disney Cruise Line, Aida Cruises si Steiner.

Expirat
Consilier vanzari pentru Sakare pentru Paris si Londra  -  PROTOS SRL