Gratis

Consilier Vanzari pentru magazin cu profil agricol IASI

TIPAK INTERNAȚIONAL SRL

Candidatul Ideal

Daca iti doresti sa-ti dezvolti abilitatile de vanzare si sa-ti pui la lucru cunostintele de inginer in agricultura, atunci te asteptam in echipa noastra!

Ce cautam noi
-absolvent de liceu sau facultate cu urmatoarele profile: Protectia Plantelor, Montanologie, Silvicultura, Horticultura, Agricultura, Biologie (necesar)
-pasiune pentru domeniul agricol
-orientare si deschidere catre client si nevoile sale
-cunostinte de operare PC
-persoana corecta si responsabila
-spirit competitiv si perseverent
-dinamism si spirit de initiativa
-experienta anterioara in comert (dar nu obligatoriu)

Descrierea jobului

Cu ce te vei ocupa in magazin
-sa gestionezi stocurile si rulajul de marfa din magazin
-sa cunosti si sa recomanzi produsele din gama
-sa dai dovada de amabilitate si promptitudine in relatia cu clientii
-sa contribui la asigurarea unei imagini placute a magazinului
-sa asiguri ordinea si curatenia spatiului tau de lucru

Ce oferim noi
-pachet salarial atractiv format din salariu fix si comision din vanzari
-mediu de lucru dinamic si profesionist
-training pe produse
-loc de munca stabil cu contract de munca

Descrierea companiei

Furnizor de semințe si pesticide pentru micii gospodari

Suntem o fitofarmacie din Iași care activează de peste 10 ani pe piața din domeniul agricol. Suntem orientați către consilierea clienților, răspundem cu rapiditate cerințelor pieței și suntem îndreptați către dezvoltare și creștere atat cantitativ cat și calitativ.
Avem un magazin și un depozit La Petrică, cu o gamă foarte variată de produse pentru uz agricol, semințe pentru amatori și profesioniști, pesticide, ingrășaminte, irigații, vinificație, material săditor, igienă publică și multe altele.
Publicat 12 Mart. 2024 Reactualizat 9 Apr. 2024 Expiră 11 Apr. 2024