de ani Fără Frică...

Publicat 06 Mar 2019 | Expiră 06 Apr 2019

CONSILIER VANZARI PENTI - DEVA

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Descrierea jobului

Descrierea companiei

Descriere
Penti Çorap Sanayi ve Ticaret A.Ş. founded at 1950 in İstanbul. Penti is the leading hoisery brand in Turkey with more than 40% market share. - Annual 80.000.000 pairs pruduction - Fully integrated production starting from yarn and ending up at the retail store. Products: - Hosiery - Homewear - Lengerie - Beachwear Stores: - 280 stores at the most prestigious shopping malls and streets. - In line with the consumer's expectations every week renewed product portofolio'- Average surface 80m2. - Beyond Turkey, 104 stores in 25 countries. Brand Attributes: Socially responsible versatile innovative young and dynamic trendsetter reliable leader brand.

Expirat
CONSILIER VANZARI PENTI - DEVA  -  SC Penti World SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles