Publicat 29 Mai 2019 | Reactualizat 19 Iun 2019 | Expiră 28 Iun 2019

Consilier vanzari Orange

1 post
consilier vanzari, operator, romana

Candidatul ideal : • Esti o persoana dinamica, iti place sa comunici cu clientii si sa inveti lucruri noi? • Vrei sa iti construiesti o cariera in sectorul relatiei cu clientii? • Ai cunostinte medii de operare PC? • Esti ambitios, pozitiv, iti place sa lucrezi in echipa si te adaptezi usor? • Vrei sa faci parte dintr-o echipa profesionista?
jobs@ro.webhelp.com
Responsabilitati: • Vei contacta clienti in vederea promovarii de produse si servicii • Vei oferi informatii referitoare la produsele si serviciile clientului pe care il reprezinti • Vei propune oferte adaptate in functie de nevoile clientilor • Vei participa activ la dezvoltarea si optimizarea proceselor de lucru.
Descrierea Companiei: Lider in industria europeana de outsourcing, grupul Webhelp este un operator international specializat in gestionarea relatiei cu clientii, cu o puternica dezoltare in acest domeniu intre 2002 si 2012.
Grupul realizeaza o cifra de afaceri de aproape 1 miliard de euro si are peste 500 de clienti. In fiecare zi 50 000 de anagajati sunt in contact cu consumatorii din 140 de unitati de productie din 35 de tari: Franta, Belgia, Romania, Portugalia, Italia, Elvetia, Austria, Germania, Polonia, Republica Ceha, Tarile de jos, Maroc, Algeria, United –um, Africa de sud, Madagascar, India, Surinam, Turcia, Grecia, Danemarca, Finlanda, Norvegia, Suedia.
Webhelp este primul angajator francez in Romania, cu peste 2000 de angajati in 4 locatii din Bucuresti, Ploiesti, Galati si Iasi.
Pentru informatii suplimentare, consultati site-ul www.webhelp.com
Consilier vanzari Orange  -  WEBHELP ROMANIA