Gratis

Consilier Vanzari Mobila la Slava Home

PRO ART QUALITY S.R.L.
3 poziții

Candidatul Ideal

Experiență în vânzări sau un puternic interes pentru designul de interior;
Abilități excelente de comunicare și relaționare cu clienții;
Motivație înaltă și orientare către rezultate;
Capacitate de a lucra eficient într-un mediu dinamic.

Descrierea jobului

Angajăm Consilier Vânzări Mobilă la Slava Home

Slava Home, un nume de referință în lumea mobilierului de calitate și a designului interior, este în căutarea unui Consilier de Vânzări dedicat și pasionat. Alătură-te echipei noastre din magazinul nostru extins de 5000 mp și contribuie la transformarea oricărui spațiu într-un cămin de vis.

Responsabilități principale:

Consiliere clienți și oferirea de soluții personalizate pentru amenajări interioare;
Implementarea strategiilor de vânzări pentru atingerea obiectivelor;
Gestionarea și dezvoltarea relațiilor cu clienții pentru a crește satisfacția acestora;
Lucru în echipă pentru a contribui la succesul general al magazinului.

Oferim:

Salariu competitiv și bonusuri bazate pe performanță;
Oportunitatea de a lucra într-un mediu modern și prietenos;
Posibilități de dezvoltare profesională și personală într-un domeniu în plină expansiune.

Dacă te vezi contribuind la succesul Slava Home și dorești să faci parte dintr-o echipă care pune pasiune în fiecare proiect, te invităm să ne trimiți CV-ul pe site-ul nostru: mobilaslava.ro.

Vino să ne ajuti să creăm spații care inspiră!

Centrul Comercial Slava – un business de familie, pentru familie

Dincolo de a fi un business, Centrul Comercial Slava este o familie. O familie cu valori si credinte autohtone adanc inradacinate in spiritul fiecarei piese de mobilier prezentate in showroom si livrate cu grija catre caminele romanilor. Ne-am nascut in urma cu mai bine de 14 ani, din dorinta de a creste confortul si valoarea totala a caselor romanilor, aducandu-le mai aproape mobila cu adevarat calitativa, produsa in cele mai performante fabrici autohtone si nu numai. www.mobilaslava.ro

Publicat 3 Apr. 2024 Reactualizat 3 Apr. 2024 Expiră 3 Mai 2024