Consilier vanzari magazin pesticide

SC LOREDO SRL - 1 poziție
Oraș de lucru
Tipul job-ului
Salariu 400 - 600 EUR
Limbă străină Nespecificat
Industrii
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

Cautam un coleg absolvent de studii medii/superioare agricole, silvic, stiintele naturii, chimie-biologie, biologie, inginerie economica in agricultura. Daca esti responsabil, comunicativ dinamic, ai spirit de echipa, cunostinte operare PC asteptam cv-ul tau.

Experienta in vanzari constitue avantaj.

Descrierea jobului

  • Prezinta si vinde produsele oferind, toate informatiile necesare clientilor.
  • Stabileste si gaseste solutii in concordanta cu nevoile clientilor.
  • Se ocupa de receptia marfii. Intocmeste toate documentele in cadrul procesului de vanzare.
  • Oferim salariu atractiv, bonusuri de vanzari, prime de eveniment, traininguri interne, participare la cursuri si simpozioane.

Compania Loredo SRL este de peste douazeci de ani leader de vanzari pesticide, ingrasaminte, seminte, echipamente vinuri si sucuri naturale din fructe pentru producatorii mici si mijlocii.

Publicat 10 mai 2022 Reactualizat 17 mai 2022 Expiră 9 iun. 2022