Consilier vanzari Magazin Degusteria Francesca

Oraș de lucru
Tipul job-ului
Studii
Departamente
Salariu 3000 - 3400 RON
Limbă străină
Permis conducere

Candidatul Ideal

Il consigliere la Degusteria Francesca!
Dacă ești pasionat de bucătăria italiană, iubești mâncarea și ești deschis la a învăța lucruri noi, ești perfect pentru noi! Suntem Degusteria Francesca și căutăm o persoană care să poată prelua îndatoriri de consilier de vânzări, așa că orice experiență în vânzări sau în lucrul direct cu clienții ajută!
Salariu atractiv pentru primele 4 luni, după care, dacă totul merge bine, vom renegocia. În afară de asta, vei primi produse Degusteria Francesca în fiecare lună și bonusuri pentru depășirea target-ului, după primele 3 luni. Programul va fi de luni până vineri între orele 9:00-17:30 și 2 weekend-uri lucrate pe luna, cu zilele libere recuperate în săptămâna următoare.

Descrierea jobului

vanzare produse
consiliere clienti
pregatire comenzi online
gestionare stoc

Business de comert de produse de tip delicaterie italiana. Produse artizanale, importate direct din Italia. Business on-line si magazin fizic, Cadouri Corporate.

Publicat 20 mai 2022 Expiră 19 iun. 2022
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos