Gratis

CONSILIER VANZARI LA ECCO IN COTROCENI BUCURESTI

ECCO FOOTWEAR ROMANIA SRL

Candidatul Ideal

Cautam o persoana:
Serioasa si descurcareata;
Care isi doreste un loc de munca STABIL SI SIGUR UNDE POATE AVANSA;
Dispusa sa invete;
Orientata spre dezvoltare profesionala;
Minim studii medii;
Cu sau fara experienta in vanzari.

Ce presupune job-ul?
Vrem sa fii tu, Deschis, Serios si Curios, dornic sa INVETI! Cu restul te va ajuta trainerul nostru. Te asteapta un brand pe care sa-l sustii cu mandrie, o echipa prietenoasa si bine pregatita intr-o companie multinationala in care poti pune baze promitatoare carierei tale!

Descrierea jobului

La ECCO, punem pasiune in tot ceea ce facem. Fii parte a valorilor noastre, valori cu care te vei mandri!
Alatura-te familiei noastre ECCO si croieste-ti drumul spre excelenta in fiecare zi!

Vei beneficia de:

Tichete de masa 40 lei/zi, aproximativ 840 lei/luna;
Program flexibil, in ture;
O pereche de incaltaminte ECCO in prima luna de la angajare;
Mediu de lucru placut si profesionist intr-o companie multinationala;
Pachet salarial FIX + PROCENT LUNAR + BONUS TRIMESTRIAL;
Spor pentru weekend-uri si zilele de sarbatoare legala lucrate;
Tichete cadou de Pasti si de Craciun, sume generoase ;
Tichete de vacanta pentru vechimea in companie;
Incaltaminte uniforma - 3 perechi pe an GRATUITE;
Discount-uri la produsele ECCO;
Bonus pentru recomandare colegi noi;
Zile de concediu in plus in functie de vechime;
Pachet de sanatate privat la una dintre clinicile de prestigiu din tara;
Traininguri de vanzari- acces in programul intern de training - Retail Academy;
Dezvoltare continua;
Siguranta.

LASA O URMA PENTRU VIITOARELE GENERATII alaturi de ECCO - un loc al posibilitatilor nelimitate!

Bine ai venit la ECCO, unde fiecare zi aduce oportunitati de crestere si dezvoltare intr-un mediu multicultural si dinamic. Alatura-te unei familii globale, formata din peste 24.000 de colegi din intreaga lume, care sunt mandri sa-si lase amprenta prin munca lor, stiind ca vor influenta viitoarele generatii.

Cu sediul central in Danemarca, ECCO este o companie de familie care iti ofera oportunitati remarcabile in diverse locatii. La noi vei gasi o cultura informaționala si un cod vestimentar relaxat – suntem mai stricti doar asupra pantofilor 😊.

Alatura-te echipei noastre si vei descoperi ca invatarea continua, pe tot parcursul vietii, este un principiu fundamental al succesului nostru. Ritmul progresului depinde de tine si de dorinta ta de a te dezvolta constant.

Daca esti curios, pasionat si iti doresti sa contribui la bunastarea generatiilor viitoare, esti colegul/colega pe care il/o cautam! Aplica pentru acest job si construieste o cariera care va fi o sursa de mandrie pentru tine si pentru viitoarele generatii. Hai sa facem impreuna o diferenta semnificativa in lumea in care traim!

ECCO proceseaza datele personale in scopuri de recrutare, respectand politica de protectie a datelor cu caracter personal. Prin aplicarea la acest post, va exprimati acordul privind aceasta procedura.

Publicat 10 Apr. 2024 Reactualizat 29 Apr. 2024 Expiră 10 Mai 2024