Consilier Vanzari in Magazin Naturist

S.C. EFEUPLANT S.R.L. 1 poziție
Anunț verificat

Candidatul Ideal

Cum trebuie sa fii tu ca sa fii in echipa noastra si ca toti sa fim multumiti de colaborare?

1. Sa-ti placa sa ajuti oamenii. Pentru noi asta este scopul principal si vrem ca tu sa fii orientat catre imbunatatirea vietilor clientilor nostri.
2. Sa fii dispus sa inveti. Daca nu inveti, nu cresti, daca tu nu cresti, nici firma nu creste.
3. Sa fii harnic. Lenea nu are ce cauta la noi in firma si ne plac oamenii care sunt dispusi sa dea 110% pentru firma.
4. Studiile de specialitate nu sunt obligatorii, dar cei sapte ani de acasa da.
5. Poti sa fii proaspat absolvent, cu studii in curs sau cu experienta in domeniu. Nu conteaza varsta, conteaza doar atitudinea.

Descrierea jobului

Ce trebuie sa faci la acest job:

1. Sa consiliezi si sa indrumi clientii
2. Sa lucrezi cu casa de marcat si cu programul de gestiune
3. Sa realizezi comenzi de marfa
4. Sa ajuti la receptia marfurilor si sa aranjezi produsele la raft
5. Sa te informezi permanent cu privire la produsele comercializate in magazin si noutatile in domeniul produselor naturiste si bio.

Plantini are 10 ani de experienta in domeniul healthy living, 4 ani de magazin online si 2 ani in locatia Plantini One Herastrau Plaza (bistro si cafenea de specialitate). Din anul 2011 peste 800.000 de coșuri cu produse au plecat din Plantini, iar ele stau mărturie faptului că vrem să avem cel mai propice răspuns și cea mai bună soluție pentru oricine ne vizitează. Astfel am adunat in jurul nostru clienti interesati de un stil de viata sanatos, produse alternative si gourmet.
Publicat 2 Iun. 2022 Reactualizat 30 Iun. 2022 Expiră 2 Iul. 2022
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos

Permite activarea pentru a beneficia de avantajele lor.

Poți administra oricând setările aici.