Gratis

Consilier vanzari in echipa Lael Fashion !

CILE TOP AUROCOM SRL

Candidatul Ideal

Cunoștințe despre costume bărbătești: Abilitatea de a identifica și recomanda costume potrivite pentru diferite tipuri de corp, ocazii și stiluri personale.
Abilități de comunicare excelente: Capacitatea de a construi relații cu clienții, de a le asculta nevoile și de a le oferi o experiență de cumpărături plăcută.
Atitudine pozitivă și orientată spre client: Entuziasm pentru a ajuta clienții să găsească costumul perfect și pentru a le depăși așteptările.
Prezență profesională: Aspect impecabil și ținută vestimentară conformă cu stilul magazinului.
Capacitatea de a lucra în echipă: Abilitatea de a colabora eficient cu colegii pentru a atinge obiectivele comune ale magazinului.
Organizare și gestionarea timpului: Abilitatea de a gestiona eficient programul de lucru și de a prioritiza sarcinile.

Descrierea jobului

Responsabilități:

Întâmpinarea și primirea clienților cu o atitudine prietenoasă și profesională.
Ascultarea nevoilor și preferințelor clienților pentru a le recomanda costumele potrivite.
Prezentarea costumelor și a accesoriilor disponibile, evidențiind caracteristicile și beneficiile fiecărui produs.
Efectuarea tranzacțiilor de vânzare și procesarea plăților.
Oferirea de sfaturi de îngrijire și întreținere a costumelor.
Menținerea ordinii și curățeniei în zona de vânzare.
Respectarea politicilor și procedurilor magazinului.
Contribuirea la crearea unei atmosfere plăcute și primitoare pentru clienți.

Beneficii:

Salariu: 6000 lei
Mediu de lucru plăcut și dinamic, într-o echipă tânără și entuziastă.
Posibilitatea de a învăța și de a te dezvolta profesional în domeniul modei masculine.

Descrierea companiei

Lael Fashion este un brand de costume bărbătești !
Ne mândrim cu calitatea materialelor și a confecției, oferind clienților noștri o experiență unică și memorabilă.

Căutăm persoane talentate și pasionate de modă pentru a se alătura echipei noastre dinamice.
Publicat 17 Apr. 2024 Reactualizat 24 Apr. 2024 Expiră 17 Mai 2024