Consilier Vanzari - Complex Colosseum

TEILOR - 1 poziție
Tipul job-ului
Studii
Departamente
Salariu Nespecificat
Limbă străină
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

Esti candidatul ideal daca:
* Ai studii superioare finalizate (avantaj) ;
* Experienta de minim 6 luni intr-un post similar (avantaj) ;
* Cunostinte in efectuarea operatiunilor de incasare si inregistrari in sistemul de management al vanzarilor; operare PC si contabilitate primara;
* Limba engleza( avantaj);​
* Esti o persoana orientata spre rezultate, eficienta, perseverenta in atingerea obiectivelor;
* Atenta la nevoile clientului, amabila si ordonata;
* Iti doresti sa lucrezi intr-un mediu profesional de lux.

Descrierea jobului

Ce vei face?
* Vei fi brand amsabadorul Teilor in relatia cu clientul;
* Vei consilia clientii prin recomandari individualizate;
* Vei efectua activitati administrative / de gestionare a magazinului inclusiv efectuarea zilnica a operațiunilor de casa (registru de casa, raport de gestiune, fisa de inventar etc.)

Viziunea Teilor este unică atât în ceea ce privește produsele, brand-ul, cât și locațiile noastre. În acest moment, Teilor este sinonim cu pietre prețioase autentice și servicii la cel mai înalt nivel, în locații premium.

“Ne dorim să oferim consumatorilor din România opțiuni și experiențe de achiziție pe care nu le mai pot regăsi în niciun alt loc. Bijuterii încrustate cu pietre prețioase autentice și servicii la cel mai înalt nivel, în locații premium.”

Brand-ul Teilor se focusează pe colecții de bijuterii exclusiviste, încrustate cu diamante și pietre prețioase. În Romania nu mai exista un alt retailer specializat exclusiv în bijuterii încrustate cu diamante si pietre pretioase, pozitionat ca un brand national.

Publicat 19 mai 2022 Reactualizat 3 iun. 2022 Expiră 3 iun. 2022
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos