CONSILIER VANZARI-BABYNA PROMENADA MALL

Oraș de lucru
Tipul job-ului
Salariu Nespecificat
Limbă străină
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

-Minim Studii medii
-Placerea de a lucra intr-un magazin cu articole de fashion pentru copii
-Experienta in vanzari sau intr-un post similar constituie avantaj
-Amabilitate, flexibilitate, spirit de echipa, initiativa,punctualitate

Descrierea jobului

  • Organizeaza magazinul din punct de vedere ai imaginii( receptie marfa,etichetare , aranjare produse, curatenie)
  • Promovarea produselor
  • Identificarea nevoilor clientilor
  • Asigurarea de asistenta si consilierea clientilor in achizitionarea de produse
  • Operare calculator si casa de marcat
Oferta (bonusuri, beneficii):
  • Contract pe perioada nedeterminata
  • Pachet salarial atractiv (salariu fix 2200 lei NET + sistem de bonusare in functie de performante )
  • Decontare abonament transport
  • Program de lucru flexibil in ture ,40 ore/saptamana , 2 zile libere/saptamana.

Compania este cunoscuta pe piata sub denumirea Babyna si este importator de produse premium pentru copii.
Cu o experienta de peste 15 ani pe piata articolelor pentru copii , societatea a dezvoltat o retea de distributie pentru produsele importate , iar in acest moment se concentreaza pe piata de retail avand magazinul Babyna .
In Magazinul Babyna am selectat branduri originale care au trecut testul calitatii la superlativ , branduri alese prin prisma cerintelor si necesitatilor clientilor nostrii , astfel incat in acest moment in magazinul nostru gasiti produse de la : Mayoral-Spania , Abel&Lula-Spania, Condor-Spania, Froddo-Croatia,Victoria-Spania,Broel-Polonia,Crocs-USA si multe altele.Articolele de imbracaminte si incaltaminte sunt adresate copiilor intre 0 si 16 ani.
Ne dorim sa oferim servicii exceptionale clientilor nostrii in Magazinul Babyna din Promenada Mall.
Publicat 20 sept. 2021 Reactualizat 18 oct. 2021 Expiră 20 oct. 2021
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos