de ani Fără Frică...

Publicat 14 Mar 2019 | Expiră 14 Apr 2019

CONSILIER VANZARI AUTOTURISME SKODA

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Pasionat de vanzari;
Dinamic;
Orientat catre client;
Tinuta business;
Capacitati foarte bune de comunicare si negociere;
Putere de convingere, seriozitate;
Orientare catre client si spre rezultate;
Dorinta de autodepasire.

Descrierea jobului

Realizarea volumelor de vânzări;
Participarea la stabilirea targetului și propunerea de măsuri în vederea realizării acestora;
Prospectarea și identificarea clienților noi;
Ofertarea, negocierea și semnarea contractelor;
Monitorizarea ofertelor concurenței și a evoluției pieței;
Menținerea relației cu clienții, actualizând în permanență baza de date;
Întocmirea rapoartelor specifice de vânzări;

Compania Brady Trade se numara printre cei mai mari dealeri autorizati in reteaua Skoda Romania, dealer Das Welt Auto, Service Autorizat Volkswagen, cu o experienta de peste 18 ani de activitate in domeniul auto.

Expirat
CONSILIER VANZARI AUTOTURISME SKODA  -  BRADY TRADE DEALER SKODA SI WELTAUTO

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles