Gratis

Consilier vanzari auto

MERIDIAN BUSINESS GRUP SRL

Candidatul Ideal

- Excelente abilităţi de comunicare şi negociere;
- Orientare către rezultate şi performanţă;
- Atitudine proactivă, amabilitate şi perseverenţă;
- Cunoştinţe operare PC;
- Permis de conducere, categoria B.

Descrierea jobului

- Stabileşte şi dezvoltă relaţii profesionale cu clienţii şi potenţialii clienţi ai companiei;
- Oferă consultanţă clienţilor în vederea alegerii produsului solicitat şi a celei mai avantajoase modalităţi de achiziţie;
- Promovează produsele şi serviciile oferite de companie: post-vânzare, buy-back;
- Construieşte şi administrează baza de date cu potenţiali clienţi;
- Desfăşoară activităţi de cercetare şi prospectare a pieţei.

Beneficii:
- Pachet salarial motivant în funcție de rezultate şi performanță;
- Mediu de lucru profesionist, la standarde înalte;
- Oportunitatea dezvoltării profesionale şi a unei cariere în domeniul auto.

MERIDIAN AUTO este unul dintre cei mai performanţi concesionari ai mărcilor Dacia şi Renault, datorită valorilor care i-au guvernat evoluţia în cei peste 30 de ani de activitate din domeniul auto: excelenţă, profesionalism şi inovaţie.
Cu o preocupare continuă pentru furnizarea unor produse şi servicii la standarde înalte de calitate, am devenit atât o companie importantă din mediul de business din Romania, cât şi un partener de încredere pentru toţi clienţii şi colaboratorii noştri.
Fiind o organizaţie care creşte constant şi care se adaptează permanent la nou, prin schimbarea tehnologiilor şi prin introducerea unor noi servicii, vom continua să fim aproape de clienţii noştri cu cele trei locaţii din Bucureşti – Berceni, Militari şi Pipera.

Website: www.automeridian.ro

Te aşteptăm alături de noi!
Publicat 29 Febr. 2024 Reactualizat 30 Mart. 2024 Expiră 30 Mart. 2024