Gratis

CONSILIER VANZARI- ARGES MALL

SIR ELEGANCE BRAND S.R.L.
2 poziții

Candidatul Ideal

  • Calificat, Student, Absolvent;
  • Experiență într-un magazin cu haine bărbătești constituie un avantaj;
  • Atitudine orientată către client;
  • Adaptabilitate și seriozitate.

Descrierea jobului

Consilier vânzări - SIR
  • Realizarea obiectivelor de target ale magazinului;
  • Activități în magazin (aranjarea produselor);
  • Activități specifice casei de marcat;
  • Consilierea clienților.
Ce îți oferim?
  • Contract de muncă pe perioadă nedeterminată;
  • Program flexibil de lucru;
  • Pachet salariu atractiv format din: Salariu fix și Comision din vânzări;
  • Bonusuri sezoniere;
  • Training de vânzări;
  • Training pe produs;

Brandul SIR este un magazin consacrat, cu vechime de peste 25 de ani, cu o gamă largă de ținute bărbătești: de la haine casual, până la costume pentru evenimente.

Brandul SIR își coordonează și dezvoltă activitatea dupa 3 mari valori: calitate, inovație și experiență. Alături de cei care cred în aceste valori și simt plăcere și entuziasm față de acest domeniu, povestea SIR continuă cu succes.

Publicat 17 Apr. 2024 Reactualizat 24 Apr. 2024 Expiră 17 Mai 2024