Consilier vanzari anvelope online

TH TRUCKS SRL - 1 poziție
Oraș de lucru
Tipul job-ului
Departamente
Salariu Nespecificat
Limbă străină
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

  • Studii medii, avantaj cunostinte tehnice in domeniul auto (camioane);
  • Minim 3 ani experienta in vanzari de anvelope;
  • Cunostinte operare PC – nivel mediu;
  • Limba engleza – nivel mediu;
  • Prezenta agreabila, spontana;
  • Orientat catre client si pasiune pentru obtinerea de rezultate;
  • Abilitati de comunicare si negociere, persuasiune.

Descrierea jobului

  • Mentine si dezvolta portofoliul de clienti;
  • Identifica si gestioneaza nevoile clientilor TH TRUCKS in zona de Sud;
  • Intocmeste si prezinta oferte, promovand campaniile si promotiile firmei;
  • Identifica noi clienti, urmarind cresterea cotei de piata.

Beneficii:
  • Pachet salarial motivant + comision din vanzari ;
  • Tichete de masa / tichete cadou;
  • Training permanent;
  • Mediu de lucru profesionist;
  • Posibilitati de dezvoltare profesionala intr-o companie de succes.

Descrierea companiei

TH Trucks – importator DAF in Romania

TH Trucks, parte a Turbo's Hoet Group, detine o serie de centre de activitate in intreaga tara, venind in intampinarea clientilor cu servicii integrate prin cele cinci divizii de business: vanzari vehicule noi, vanzari vehicule SH, service camioane, vanzari piese camioane, vanzari anvelope noi si productie anvelope resapate Bandag.

Publicat 18 oct. 2021 Reactualizat 15 nov. 2021 Expiră 17 nov. 2021
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos