Gratis

CONSILIER VANZARI AMANET SI SCHIMB VALUTAR

SC ROMERO IFN SRL
4 poziții

Candidatul Ideal

Daca doresti sa te alaturi echipei noastre si consideri ca te potrivesti profilului de mai jos, iti asteptam CV-ul cu mare interes.

Profilul candidatului ideal:
  • deschidere in relationarea directa cu clientii
  • corectitudine
  • bune abilitati de comunicare si vanzare
  • dorinta de invatare si perfectionare
  • atentie distributiva
  • atitudine pozitiva
  • responsabilitate
  • dinamism
  • minim studii medii finalizate

Descrierea jobului

  • relatii directe cu clienti ( consiliaza clienti functie de nevoile acestora);
  • realizarea contractelor de amanet ( verifica si evalueaza garantiile);
  • incasarea comisioanelor, prelungirea si achitarea contractelor de amanet;
  • servirea si consilierea clientilor ce solicita servicii de Schimb Valutar si Western Union;
  • tine evidenta primara a actelor in punctul de lucru;

Oferta (bonusuri, beneficii):
  • salariu motivant;
  • bonusuri lunare motivante functie de performante;
  • tichete de masa;
  • contract de munca pe perioada nedeterminata cu norma intreaga;
  • mediu de lucru placut intr-o companie de succes, stabila si in continua dezvoltare;
  • training in vanzari oferit de firmele de consultanta partenere;
  • perioada de formare in domeniul amanetului are loc la Galati sau Bucuresti ( nu ai nevoie de experienta in domeniu) Toate cheltuielile cu cazarea/transportul sunt asigurarate de companie;
  • prime de sarbatori ( prima de Paste, Craciun, zi nastere);
  • preturi speciale la produsele comercializate in cadrul companie.

SC ROMERO 26 IFN SRL este prezenta pe piata locala de profil de peste 26 ani, avand ca obiecte de activitate: amanet, schimb valutar, Western Union si comercializare de bijuterii din aur. Firma noastra isi desfasoara activitatea in 22 puncte de lucru situate in diferite zone precum Galati, Bucuresti, Focsani, R. Sarat, Braila si Tecuci. Toate punctele de lucru sunt amenajate si dotate conform legii 333 (geam antiglont, sistem de inregistrare video, sistem de alarma monitorizat la firma de paza non-stop, etc.).
Detalii despre activitatea Romero puteti gasi si pe www.romero.ro.
Publicat 3 Apr. 2024 Reactualizat 29 Apr. 2024 Expiră 3 Mai 2024