Publicat 10 Mai 2019 | Reactualizat 09 Iun 2019 | Expiră 10 Iun 2019

Consilier vanzari ALDO PARK LAKE

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Ce trebuie sa ai?
Naturalete, energie, zambet placut, atitudine competitiva, abilitati de comunicare, spirit de echipa, un stil personal-original si in special dorinta de a face totul din pasiune.
Minim studii medii si cunostinte minime de utilizare PC.

Descrierea jobului

Ce trebuie sa faci?
Intampini clientii intr-o maniera prietenoasa si relaxanta.
Comunici clientilor beneficiile produselor ALDO pentru a gasi ceva potrivit stilului acestora.
Receptionezi marfa si o pregatesti pentru a fi expusa.

Ce avem noi ?
Un mediu de lucru placut, liber si competitiv.
Iti oferim posibilitatea de a reprezenta propriul stil vestimentar la locul de munca.
Disponibilitatea de a forma oameni din punct de vedere a abilitatilor de comunicare, consiliere clienti si tehnici de vanzare personalizate.
Competitii interne cu premii motivante.
Competitia sezoniera CLUB ELITE Romania, unde cei mai buni angajati, din punct de vedere al vanzarilor si al productivitatii, castiga un concediu in tara sau in strainatate.
Pachet salarial format din salariu fix, comision din vanzari, tichete de masa si asigurarea transportului.

ALDO România, parte a grupului Otter Distribution, retea din care fac parte si alte branduri de renume international precum: TEZYO, Otter, Clarks si Salamander comercializează încălţăminte, poşete și accesorii de calitate, urmărind cu atenție detaliile și finisajele. Compania ALDO Romania este în întregime dedicată oamenilor, iar obiectivul este să fie cei mai buni prin produsele și serviciile pe care le oferă zi de zi.
La nivel global, ALDO a fost fondată în 1972, iar acum deține peste 1.900 de magazine în 93 de ţări.

Expirat
Consilier vanzari ALDO PARK LAKE  -  SC OTTER Distribution SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles