Publicat 18 Iul 2019 | Reactualizat 15 Aug 2019 | Expiră 18 Aug 2019

Consilier vânzări Showroom Home&Deco - sector 1

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Îți dorești o carieră în vânzări? Ești pasionat de domeniul Home&Deco? Atunci locul tău este alături de noi.

Ne-am dori să ai:
Bune ablități de comunicare, vânzare și relaționare cu clienții;
Experiență anterioară în design interior sau vânzăre de produse home&deco;
Să fii o persoană deschisă, prietenoasă și cu spirit de echipă.

Descrierea jobului

Consilierul nostru de vânzări din cadrul showroom-ului se va ocupa de:
Promovarea și vânzarea produselor în conformitate cu standardele si politicile companieiSomProduct;
Consilierea clienților în alegerea produselor potrivite din categoria mobilier și accesorii Home & Deco;
Întocmirea și transmiterea ofertelor comerciale;
Întocmirea documentelor interne specifice activității: oferte, facturi, fișe de comandă etc.

Beneficii:
Posibilitatea de perfectionare in zona de vanzari si design interior;
Mediu de lucru plăcut;
Echipă tânără și motivată;
Colegi entuziaști și profesioniști.

SomProduct is an online furniture and mattresses retailer based in Baia Mare, Romania that sells high-quality products at best prices. The SomProduct website has over 40000 products, welcome discount’s and periodical sales.

History With an experience of 18 years in the mattresses area, in 2008, the co-founders decided to extend their business on the Internet and this is how SomProduct appeared in media space.

Operations The company's head office is based in Baia Mare, Romania. SomProduct has an online store and showrooms in Bucucharest, Brasov, Cluj-Napoca and Baia Mare where the customers can see their favourite products and test them.

Expirat
Consilier vânzări Showroom Home&Deco - sector 1  -  SC SOMPRODUCT SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles