Gratis

Consilier Tehnic Vanzari

Truck Elements Express SRL

Candidatul Ideal

- Absolvent liceu; eventual studii tehnice; sau experienta in domeniu minim 2 ani;
- Experienta in vanzari directe minim 1 an, domeniul reparatii auto sau comercializarea pieselor de schimb;
- Cunostinte de operare si identificare piese in programele producatorilor de camioane, reprezinta un avantaj;
- Coechipier bun, abilitati dezvoltate de comunicare si negociere;
- Atitudine deschisa, pozitiva si abilitati de planificare, organizare;
- Orientare spre solutii si nevoia clientului;
- Fluenta verbala;
- Loialitate si confidentialitate.

Descrierea jobului

Responsabilitati:
- Identificarea pieselor in programele producatorilor de camioane;
- Ofertarea si vanzarea de piese pentru autovehicule comerciale;
- Dezvoltarea si mentinerea relatiei cu clientii;
- Realizarea targetelor si obiectivelor individuale si ale echipei;
- Intocmirea rapoartelor specifice de vanzari;

Beneficii:
- Colectiv tanar, ambitios, focusat pe dezvoltare si incurajarea initiativei;
- Pachet salariual atractiv in functie de realizari, stabilitate, tichete de masa, echipa tanara si dinamica;
- Asigurare medicala;
- Oportunitati de dezvoltare si avansare in cariera;

- T2E - Truck Elements Express srl- este o companie tanara, parte a unui grup de companii de succes;
- Suntem o echipa de profesionisti cu experienta vasta in relatie cu piata de transport auto cu o expunere internationala combinata cu o solida expertiza locala si experienta practica.
Publicat 18 Apr. 2024 Reactualizat 25 Apr. 2024 Expiră 18 Mai 2024