Gratis

Consilier tehnic / juridic pentru munca de birou .

TERRA CJC S.R.L.

Candidatul Ideal

Dacă…
te consideri o persoană organizata , responsabilă,
reușești să interacționezi si sa comunici ușor cu alte persoane,
ești rezistentă la stres,
ești atentă la detalii ,
ai rapiditate și precizie în tehnoredactare ,
îți place să citești,operezi cu ușurință calculatorul Microsoft Office , eventual AutoCad
esti buna utilizatoare a tastaturii , știi să folosești email-ul, scannerul și imprimanta
ai cunostinte tehnice sau juridice , sau vrei sa dobandesti cunostinte in aceste domenii

te așteptăm să aplici pentru acest job!

Descrierea jobului

Firma domeniu tehnic si juridic - Birou cadastru
Oferim salariu motivant , instruire la locul de munca , program de munca fix .
CV-ul trebuie să conțină OBLIGATORIU specificarea facultății si a specializarii ( Ex: Facultatea de drept - Ştiinte juridice).
Constituie avantaj dacă ai absolvit o Facultate cu profil Tehnic sau Facultatea de Drept sau stii sa lucrezi in AutoCad , daca nu, dar iti doresti sa inveti lucruri noi si sa te specializezi in domenii noi, te ajutam cu specializarea la locul de munca .

Publicat 1 Apr. 2024 Reactualizat 1 Apr. 2024 Expiră 1 Mai 2024