Consilier Showroom, Bucuresti

SomProduct - 3 poziții
Oraș de lucru
Tipul job-ului
Studii
Salariu Nespecificat
Limbă străină
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

CĂUTĂM OAMENI CARE SĂ (NE) INSPIRE!
Dacă ești la inceput de cariera, proaspat absolvent sau pur si simplu cauti un job nou si te consideri o persoana talentata in relationare si vanzare; ai viziune și îți dorești o carieră la o companie de TOP din România, atunci citești anunțul potrivit.
La SomProduct fiecare rol are un impact. De aceea căutăm tineri ca tine - oameni dornici să se dezvolte personal și profesional. Explorezi, începi, eșuezi, înveți, îți îmbunătățești cunoștințele și mergi mai departe.

Descrierea jobului

Te vei ocupa de:
  • Promovarea ofertelor si vanzarea produselor in conformitate cu standardele si politicile companiei SomProduct;
  • Consilierea clientilor in alegerea produselor potrivite din categoria mobilier si
    accesorii Home&Deco;
  • Intocmirea si transmiterea ofertelor comerciale;
  • Intocmirea documentelor interne specifice activitatii: oferte, facturi, fise de
    comanda;
  • Gestionarea showroom-ului: necesar, stocuri, aspect vizual, expunere produse etc.

Ce trebuie să ai la tine?
  • Motivatia si increderea in reusita;
  • Abilitatile de negociere;
  • Capacitate de organizare și planificare;
  • Abilități de comunicare si rabdare;
  • Sa fii flexibil si sa ai spirit de inițiativă;
  • Spirit de echipă;
  • Dorința de a obține performanță și de a evolua profesional;

Ce îți oferim noi?
  • Salariu de bază + bonusuri din vanzari;
  • Discounturi la produsele noastre;
  • Program fix;
  • Program de instruire si integrare organizationala;
  • Traininguri de dezvoltare profesionala;
  • O echipa de oameni profesionisti de la care ai foarte multe de invatat.

Mizam pe talentul si determinarea ta, iar de restul detaliilor ne ocupam noi.

Mult succes!

Misiunea noastră începe în anul 1995 cu deschiderea fabricii de saltele manufacturate de la Baia Mare. De-a lungul anilor principala preocupare a fondatorilor a fost ridicarea standardelor de calitate prin dotarea liniilor de producție cu ajutorul celor mai noi tehnologii din domeniu.

Începând cu anul 2008, din dorința cofondatorului de a îmbunătăți serviciile firmei și de a se apropia și mai mult de nevoile clientului, ia naștere SomProduct. Odată cu aceasta, evoluția companiei își croiește traiectoria în mediul online și în casele a sute de români.

În prezent SomProduct este unul dintre cei mai mari retaileri de pe piața de Home&Deco din România, iar atenția la detalii, dedicarea și orientarea permanentă spre nevoile clienților vor rămâne mereu prioritățile echipei noastre.

Echipa noastră este formată din persoane tinere și motivate, unite din pasiunea pentru mobilă și home design. Devizia echipei SomProduct fiind de a trata clientul așa cum am dori să fim tratați fiecare dintre noi.

Descoperă povestea noastră și fii parte din ea!
Publicat 28 ian. 2022 Reactualizat 18 feb. 2022 Expiră 27 feb. 2022
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos