Gratis

Consilier Receptie Service Auto

VADAUTO SRL

Candidatul Ideal

Consilier Receptie Service Auto in Cluj-Napoca
  • persoana dinamica , sociabila cu atitudine increzatoare si pro-activa;
  • bune cunostinte tehnice in domeniul auto;
  • experienta in suport tehnic sau vanzari;
  • experienta intr-o pozitie similara constituie un avantaj;
  • studii medii/superioare de preferinta in domeniul tehnic;
  • abilitati de prezentare, comunicare si negociere;
  • cunoasterea pietei specifice pieselor auto originale si a lubrifiantilor constituie un avantaj;
  • cunoasterea pachetului Office ( excel, word);
  • permis de conducere categ. B;
  • cunostinte medii de limba engleza.

Descrierea jobului

  • preluarea clientilor si efectuarea programarii pentru reparatie
  • preluarea autovehiculului si pastrarea legaturii cu clientul pe parcursul afectuarii lucrarii
  • promovarea produselor si serviciilor companiei in conformitate cu procedurile specificate;
  • raportarea activitatii efectuate catre conducere;
  • atingerea obiectivelor valorice si calitative stabilite.

Infiintata in Cluj-Napoca, firma VADAUTO are ca obiect de activitate efectuarea de Inspectii Tehnice Periodice (ITP), Service Auto, Magazin piese auto, tinichigerie vopsitorie.
Pentru mai multe va invitam sa accesati site: https://www.vadauto.ro/

Publicat 10 Apr. 2024 Reactualizat 10 Apr. 2024 Expiră 10 Mai 2024