Publicat 08 Iul 2019 | Expiră 08 Aug 2019

Consilier piese de schimb si accesorii

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

- studii medii (studii tehnice constituie avantaj);
- permis de conducere categoria B;
- experienta pe un post similar minim 2 ani ;
- orientare catre client, abilitati de comunicare;
- cunostinte utilizare PC;
- caracter organizat, loial, integru;
- spirit colegial si de echipa;
- dinamic, atent la indeplinirea sarcinilor;
- dorinta de invatare si perfectionare.

Descrierea jobului

- colaboreaza cu personalul tehnic in vederea identificarii si stabilirii necesarului dec piese de schimb pentru reparartii sau pentru comercializarea catre alti clienti;
- intocmeste, supune aprobarii si lanseaza comanda de piese;
- se asigura ca aprovizionarea cu piese de schimb sa fie optima;
- gestioneaza depozitul de peise si raspunde de marfa depozitata;
- intocmeste analize periodice si previziuni cu privire la activitatea de aprovizionare cu piese de schimb si accesorii;
- tine evidenta clientlor cu care are contracte in derulare;
- indeplineste alte activitati de service in functie de solicitari.

Reprezentanta auto Citroen / Suzuki ce are ca si obiect de activitate vanzarea, intretinerea si repararea autovehiculelor (inclusiv multimarca).

Expirat
Consilier piese de schimb si accesorii  -  S.D. PRESTIGE IMPEX 97 SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles