Gratis

Consilier ofertare si vanzari

SC EUROSTING AAW INDUSTRY SRL
2 poziții

Candidatul Ideal

  • Cunostinte operare PC (word, excel)
  • Cunoașterea procesului de vânzare-cumpărare;
  • Personalitate proactivă;
  • Capacitatea de a iniţia şi susţine relaţii profesionale si sociale;
  • Persoană creativă, dinamică, orientată către rezultat;
  • Spirit de echipa;
  • Bune abilitati de comunicare si organizare.

Descrierea jobului

Activitatile zilnice desfasurate:
  • Ofertare;
  • Acorda asistenta departamentului de vanzari din cadrul firmei;
  • Realizarea activităților administrative interne specifice departamentului de vanzari;
  • Intocmirea de rapoarte periodice pentru sefii de departamente;
  • Crearea unei conexiuni cu clienții, a unui mediu plăcut prin empatizare, atitudine pozitivă, conciliere și respect.

Se solicita:
  • Înțelegerea și însușirea in timp a produselor din portofoliul companiei;
  • Responsabilitate în activitate și soluționarea rapidă a eventualelor probleme survenite în cadrul acesteia.

Oferim:
  • Salariu atractiv si motivant;
  • Suport logistic pentru desfasurarea activitatii (telefon si calculator performant);
  • Mediu de lucru profesionist;
  • Posibilitate de dezvoltare în cadrul companiei;
  • Stabilitatea locului de munca;
  • Oportunitatea de a acumula informatii utile din domeniului diverselor departamente din cadrul companiei. Exista un minim de trei persoane (din Dpt. Vanzari-Achizitii, Marketing, Management) ce sunt la dispozitia angajatilor, persoane ce vor ajuta activ si vor furniza informatii utile pentru dezvoltarea pe plan profesional a acestora si pentru ducerea la indeplinire a sarcinilor.

Descrierea companiei

SC EUROSTING AAW INDUSTRY SRL produce si comercializeaza:
- stingatoare de incendiu - portative si carosabile incarcate cu pulbere, spuma mecanica si CO2;
- pichete P.S.I. si cutii hidrant echipate conform normelor in vigoare;
- hidranti subterani, supraterani, portativi;
- accesorii P.S.I. ( furtune, racorduri, tevi refulare, etc. );
- instalatii de semnalizare si stins incendii.
si executa lucrari de :
- servicii de verificare, incarcare si reparare stingatoare, pe tot cuprinsul tarii, la un inalt nivel calitativ si cu maxima operativitate;
- ignifugare a materialelor combustibile;
- termoprotectie a structurilor metalice;
- instalatii de stins si de detectie.
Publicat 28 Mart. 2024 Reactualizat 25 Apr. 2024 Expiră 27 Apr. 2024