de ani Fără Frică...

Publicat 29 Oct 2019 | Reactualizat 26 Nov 2019 | Expiră 29 Nov 2019

CONSILIER NATIONAL DE VANZARI

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Societate comerciala românească își caută coleg în comercializarea aparatelor și terapiilor de medicină alternative.

Descrierea jobului

Sarcini:
- Activități comerciale și desfășurarea acestora
- Participarea la evenimente profesionale
- Îndeplinirea sarcinilor de reprezentant regional pentru 3-4 județe

Așteptări:
- atitudine de vânzător
-acţiune decisivă, aspect plăcut
-flexibilitate
-capacităţi de comunicare excelente
-muncă precisă și punctuală
-permis de conducere categoria B
-cunoştinţe minime de utilizarea calculatorului

Constituie avantaj:
-experienţă în vânzări

Descrierea companiei

Ce oferim:
-salariu peste nivelul mediu
- formare continuă gratuită, suport profesional
-nivel ridicat de existență și oportunitate de carieră
- asigurarea dispozitivelor IT
-echipă dinamică, atmosferă plăcută
-maşină de companie (sub rezerva unor condiții)
-precum: asigurăm colegilor noștri de succes ocazia să reprezinte compania noastră la evenimente profesionale organizate în străinătate

Expirat
CONSILIER NATIONAL DE VANZARI  -  LIFE MED PARTNERS S.R.L.

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles