Publicat 31 Ian 2008 | Reactualizat 29 Feb 2008 | Expiră 02 Mar 2008

Consilier marketing - vanzari imobiliare

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

- Studii superioare(economice, juridice, tehnice);
- minima experienta in activitatea de marketing- vanzari;
- cunostinte operare PC - MS Office;
- limba engleza;
- abilitati de comunicare si negociere;
- promtitudine in realizarea sarcinilor de servici;
- orientare spre rezultat;
- dinamism, initiativa, atitudine pozitiva;

Descrierea jobului

- participa la elaborarea si implementarea strategiei de marketing- vanzari;
- identifica si analizeaza oportunitatile de piata;
- analizeaza concurenta de pe piata;
- gestioneaza relatiile cu potentialii clienti si cu clientii existenti;
- participa la largirea portofoliului de clienti ai firmei;
- participa la targuri si expozitii de profil.

Descrierea companiei

Grup Codlea- important dezvoltator de proiecte imobiliare.
www.ared.ro;www.bermo.ro;www.imotrustarad.ro

Expirat
Consilier marketing - vanzari imobiliare  -  Grup Codlea Arad

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles