Publicat 08 Ian 2016 | Expiră 09 Feb 2016

CONSILIER JURIDIC

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Cerinte:
• Absolvent studii superioare;
• Experienta relevanta intr-o pozitie similara;
• Cunoasterea foarte buna a legislatiei in vigoare;
• Capacitatea de a lucra independent;
• Bune calitati de relationare cu celelalte departamente;
• Abilitati de comunicare

Descrierea jobului

• Indeplinirea activitatii de consiliere privind problemele legale cu care se confrunta societatea;
• Analizarea contractelor pe care urmeaza sa le incheie societatea si vizarea contractelor societatii cu furnizorii si prestatorii de servicii;
• Reprezentarea societatii in fata instantelor judecatoresti in cazul aparitiei unor litigii;
• Colaborarea cu Departamentul de recuperare in vederea eficientizarii activitatii de recuperare a societatii;
• Intocmirea notificarilor actelor judiciare si extrajudiciare;
• Recuperarea creantelor societatii;
• Efectuarea oricarei operatiuni solicitata de conducerea societatii, in legatura cu activitatea juridica sau conexa acesteia;

Descrierea companiei

Servicii financiare: credite, amanet si schimb valutar.

Expirat
CONSILIER JURIDIC  -  TEZAUR INVESTMENT GROUP