Consilier Juridic

Monsson Trading S.R.L. 1 poziție
Anunț verificat

Descrierea jobului

Cerințe minime:
• studii superioare de specialitate;
• experiența de minim 5 ani în domeniul legal;
• cunoasterea limbii engleze (scris, citit și vorbit) - nivel avansat;

Responsabilități:
• experiența în lucrul cu ONRC, instituții publice, instanțe judecatorești, notari publici, executori judecatorești;
• redactare contracte, analiză clauze contractuale;
• obținere acorduri, avize, autorizații de funcționare, autorizații de construire;
• tehnoredactare și arhivare documente, inclusiv acte procedurale și dosare de instanță;
• respectarea cu rigurozitate a termenelor de soluționare a tuturor cererilor și documentelor pentru care exista termene de soluționare și/sau transmitere către terți sau instituții publice;
• abilități de analiză și sinteză a documentelor și actelor normative;

Beneficii oferite:
Schema de remunerare atractiva;
• sprijin acordat în activitate;
• independenţă în muncă;
abonament medical de prevenție;

Vă rugăm să trimiteți CV-ul pe urmatoarea adresă de email: hr.mt@monsson.eu

Va informam ca prin depunerea candidaturii va exprimati acordul privind prelucrarea datelor cu caracter personal.

Monsson Trading a obținut licenta de trading și furnizare energie electrică în Aprilie 2011, iar licența pentru trading de energie în Ungaria, în Februarie 2012. În anul 2015, licența de furnizare gaze naturale a completat portofoliul de competențe pentu Monsson Trading.

Fiind flexibili și adaptabili la schimbări în piețele energetice, noi am putut găsi soluții inovatoare mai ales pe nișe la care alți jucători tradiționali nu au reușit să exceleze.

Publicat 2 Iun. 2022 Expiră 2 Iul. 2022
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos

Permite activarea pentru a beneficia de avantajele lor.

Poți administra oricând setările aici.