check_circle

Job verificat

|Publicat 11 Mar 2019 | Expiră 11 Apr 2019

CONSILIER JURIDIC

CONFIDENTIAL
1 post
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

-Studii superioare juridice
-Experienta in domeniul juridic minim 4 ani
-Experienta reprezentare in instanta
-Foarte bune cunostinte juridice (drept comercial, drept civil, dreptul muncii etc)
-Bune cunostinte operare PC
-Bune abilitati de comunicare si negociere
-Persoana organizata
-Constituie avantaj experienta recuperare creante
-Permis conducere categoria B

Descrierea jobului

-Reprezinta compania in instanta, in cazul existentei unor litigii comerciale sau de alta natura
-Ofera consultanta pe probleme legislative cu privire la activitatile desfasurate de companie
-Reprezinta interesele companiei in fata autoritatilor
-Intocmeste diverse acte cu caracter juridic
-Ia masurile necesare pentru recuperarea creantelor, conform procedurilor legale

Descrierea companiei

Agribusiness

Expirat

Angajator CONFIDENTIAL

Angajatorul a ales ca denumirea companiei să nu fie făcută publică.

Numele companiei va fi dezvăluit doar celor ce vor fi contactați de către angajator.

CONSILIER JURIDIC  -  CONFIDENTIAL